*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem - VIAA kursi ar ESfondi un valsts atbalstu 90-100% apmērā, "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Investēšana un tirdzniecība fondu biržā

Stundu skaits: 6

Pieteikties
Informatīvi praktisks seminārs par investēšanu un tirdzniecību fondu biržā!
Jebkuram, kurš vēlas apgūt mākslu investēt un uzzināt par finanšu tirgus sniegtajām iespējām Latvijā un pasaulē un kā ar to pelnīt savas labklājības paaugstināšanai

 

 

Praktiski ikviens no mums savā dzīvē ir saskāries ar problēmu – kā panākt finansiālo neatkarību?

 
Ceļi, kā līdz tam nonākt, var būt dažādi. Skaidrs ir tas, ka ar to nekad nenodarbosies neviens cits, izņemot mūs pašus. Tāpēc ir jāsaprot, kā likt naudai strādāt mūsu labā. Ieguldīt vai pavairot to ir iespējams gan ar starpnieku palīdzību, gan pārvaldot līdzekļus personīgi. Viena no šādām līdzekļu pārvaldīšanas iespējām ir vērtspapīru investēšana un tirdzniecība (treidings) fondu biržās.
 
Mūsdienu biržas piedāvā vienkāršus un daudzveidīgus finanšu instrumentus. Pastāv iespēja gan kā iegādāties perspektīvu, pasaulē zināmu kompāniju akcijas, tā arī investēt nelielās, dinamiskās kompānijās. Tāpat apgrozībā atrodas vērtspapīri, kuri ļauj pelnīt ikvienam, kam ir noteikta prognoze attiecībā uz naftas, zelta, citu energoresursu vai izejvielu cenu nākotnes dinamiku vai ekonomikas turpmāko attīstību.
 
Pateicoties datornozares attīstībai un interneta izplatībai, jaunāko ziņu iegūšanas, analīzes veikšanas un tirdzniecības tehniskās iespējas nu jau arī Latvijā ir tikpat pieejamas, kā pasaules finanšu centros.
 
Semināra gaitā būs iespēja uzzināt:
  • kā darbojas biržas Latvijā un pasaulē;
  • kādas ir vērtspapīru tirdzniecības priekšrocības un trūkumi;
  • kā tirgoties vai investēt akcijās; 
  • kā investēt naftā, dārgmetālos un citos resursos ar vērtspapīru palīdzību;
  • kāda analīze jāveic pirms vērtspapīru iegādes;
  • ko darīt, lai samazinātu riskus;
  • kur meklēt informāciju un tehniskos rīkus;
  • kāpēc daudzi naudu zaudē un kā to novērst.

Darba valoda: krievu, angļu, latviešu

Seminārs norises laiks un vieta: sk. Kursu kalendārs

Pieteikšanās semināram: elektroniski sk.kursu-kalendars, rakstot uz info@dialogs-ab.lv vai zvanot 67432343; 27030327