*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - “DATU REGULAS mērķi un būtība” (2.5st.), "Komunikācijas prasmes klientu apkalpošanā" (16st.), zvani 20484484 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Personas datu aizsardzības speciālistu apmācība (E)

Stundu skaits: 42

Pieteikties

Personas datu aizsardzība

 
Programmas mērķis

– iegūt detalizētas zināšanas par to, kā strādāt ar Fizisko personu datu apstrādes likuma regulējumu un ko darīt attiecībā ar Datu valsts inspekciju; kurā gadījumā atbildīgs par personas datu saņemšanu un nodošanu ir jūsu uzņēmums, bet kurā gadījumā jūsu sadarbības partneris.

– iegūt zināšanas un spējas izvērtēt uzņēmuma mārketinga, izložu vai datu bāžu vai jebkādas citas datu apstrādes atbilstību Fizisko personu datu apstrādes likumam.

– iegūt zināšanas kā nepieļaut Fizisko personu datu apstrādes likuma pārkāpumus, kuri var novest pie administratīvā soda un konkurētspējas pazemināšanās.

Personas datu aizsardzība, speciālistu apmācība

 

Personas datu aizsardzība. Speciālistu apmācība

Informācija tiek aktualizēta.

 
Ieguvumi un rezultāts
Iegūtas zināšanas un prasmes reālai rīcībspējai, pildot datu aizsardzības speciālista pienākumus, iespējai uzsākt komercdarbību, nodarbojoties ar personas datu apstrādi vairākos uzņēmumos, iestādēs vienlaicīgi, izveidot un sakārtot personas datu apstrādi atbilstoši DVI prasībām.
 
Personas datu aizsardzība – TAS IR AKTUĀLI uzņēmumiem, kā arī pašvaldībām un valsts iestādēm, t.sk.:
• VISIEM, KURIEM IR KLIENTU, LOJALITĀTES, BONUSU, ATLAIŽU UN CITAS KARTES.
• izdevniecībām, tirdzniecības centriem, ēdināšanas iestādēm, viesnīcām, advokātu birojiem, ārstniecības iestādēm u.tml.
• firmām, kas izmanto PERSONU DATU BĀZES.
• firmām, kas nodarbojas ar reklāmas izsūtīšanu ar SMS, e-pasta un pasta pakalpojumu starpniecību.
• medicīnas, kā arī citām iestādēm, kas izmanto PERSONU DATU BĀZES.
 
Papildus informācija: www.e-studijucentrs.lv