*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - "Investēšana un tirdzniecība finanšu instrumentu tirgos (FX, Futures, Options, CFDS, Securities, Bonds u.c.)", "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Курсы латышского языка. Подготовка к аттестации – для безработных с купоном* Государственного агентства занятости (NVA).

Занятия в Риге (центр, Пурвциемс, Плявниеки, Кенгарагс, Иманта, Саркандаугава, Зиепниеккалнс и Юглаи в других городах!

БЕСПЛАТНО!+ Стипендия 5EUR за 1 учебный день в месяц. Cм. Календарь курсов и стр. Курсы Гос.языкa

Отличная статистика сдачи госэкзамена, опытные и профессиональные преподаватели, индивидуальный подход, удобные места обучения! Звоните 28343388 (LMT), 27030327 (Tele2), 27766277 (Bite), 67432343 (Lattelecom)

 

Lasīt vairāk »

Pretstresa vitamīni,  sk. www.labsserviss.lv konferences. Lasīt vairāk »

|Biznesa plāna izstrādes| apmācību programmas mērķis ir:  Lasīt vairāk »

Aicinām darba devējus ar NVA atbalstu sagatavot uzņēmumam nepieciešamos speciālistus! NVA veic bezdarbnieku apmācību atbilstoši uzņēmuma vajadzībām: 

Lasīt vairāk »

Piedāvājam valodu, mārketinga, u.c. kursus ar NVA kuponu metodi. Lasīt vairāk »

1. Īpaši svarīgi ir izprast, ka saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu par personas datiem ir uzskatāma jebkura informācija, kura sniedz norādi uz identificētu vai identificējamu personu. Lasīt vairāk »