*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - “DATU REGULAS mērķi un būtība” (2.5st.), "Komunikācijas prasmes klientu apkalpošanā" (16st.), zvani 20484484 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

SADARBĪBĀ ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) piedāvājam no 2018.g. 15.augusta līdz 17.septembrim pieteikties mācībām (no 2018.g. novembra) pieaugušajiem (macibaspieaugusajiem) vērienīgā ES fondu projektā, kurā strādājošie iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci, palielināt konkurētspēju un veicināt produktivitāti,  sk. Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide.

Angļu valodas treniņgrupas mērķisir attīstīt un uzlabot sarunvalodu. Šādas nodarbības palīdz noņemt valodas barjeru, palīdz atbrīvoties un sākt runāt angliski mierīgi un pārliecināti. Interesantas diskusijas par aktuālām tēmām palīdzēs Jums sākt domāt angliski un bez piepūles izteikt savas domas un viedokli. 

Treniņu metodes: treniņi notiek neformālā gaisotnē pie „apaļā galda”, kur katrs izsaka savu viedokli, tiek izmantotas komunikatīvās spēles, diskusijas u.tml; katrs treniņš tiek veltīts kādai konkrētai tēmai, kura laikā notiek aktīvas praktiskās diskusijas; intensīvi valodas treniņi ar datalizētu gramatikas un leksikas skaidrojumu; treniņu dalībnieki nodarbībās runā vairāk nekā pasniedzējs un tas labi strādā! 

Prakse rāda, ka sākt runāt treiniņgrupās ir daudz vieglāk nekā individuālajās nodarbībās, jo grupas nodarbībās dalībnieks, kuram ir grūtības izteikt savu viedokli un domas angliski, vairs jau nav tikai viens un neizjūt to diskomfortu, dažādo zināšanu līmeni, mazvērtības kompleksu, kāds novērojams strādājot viens pret vienu ar pasniedzēju, … pievienojies un let’s speak English!  Lasīt vairāk »

PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS speciālistu E-apmācība

Kursa norises laikus sk. kursu kalendārā.

Lasīt vairāk »

Pēc aptuveni četriem diskusiju gadiem Eiropas Savienības politiķi beidzot Lasīt vairāk »

Pretstresa vitamīni,  sk. www.labsserviss.lv konferences. Lasīt vairāk »

|Biznesa plāna izstrādes| apmācību programmas mērķis ir:  Lasīt vairāk »

Aicinām darba devējus ar NVA atbalstu sagatavot uzņēmumam nepieciešamos speciālistus! NVA veic bezdarbnieku apmācību atbilstoši uzņēmuma vajadzībām: 

Lasīt vairāk »

Piedāvājam valodu, mārketinga, u.c. kursus ar NVA kuponu metodi. Lasīt vairāk »

1. Īpaši svarīgi ir izprast, ka saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu par personas datiem ir uzskatāma jebkura informācija, kura sniedz norādi uz identificētu vai identificējamu personu. Lasīt vairāk »

12