*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem - VIAA kursi ar ESfondi un valsts atbalstu 90-100% apmērā, "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Pretstresa vitamīni,  sk. www.labsserviss.lv konferences. Lasīt vairāk »

|Biznesa plāna izstrādes| apmācību programmas mērķis ir:  Lasīt vairāk »

Aicinām darba devējus ar NVA atbalstu sagatavot uzņēmumam nepieciešamos speciālistus! NVA veic bezdarbnieku apmācību atbilstoši uzņēmuma vajadzībām: 

Lasīt vairāk »

Piedāvājam valodu, mārketinga, u.c. kursus ar NVA kuponu metodi. Lasīt vairāk »

1. Īpaši svarīgi ir izprast, ka saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu par personas datiem ir uzskatāma jebkura informācija, kura sniedz norādi uz identificētu vai identificējamu personu. Lasīt vairāk »

Seminārs jebkuram, kurš vēlas apgūt mākslu investēt un uzzināt par finanšu tirgus sniegtajām iespējām Latvijā un pasaulē, un kā ar to pelnīt savas labklājības paaugstināšanai. Semināra datums: 30.10.12, maksa: Ls 54.49.  Lasīt vairāk »