*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - “DATU REGULAS mērķi un būtība” (2.5st.), "Komunikācijas prasmes klientu apkalpošanā" (16st.), zvani 20484484 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

SADARBĪBĀ ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) piedāvājam līdz 2018.g. 16.aprīlim pieteikties mācībām (no 2018.g. jūnija) pieaugušajiem (macibaspieaugusajiem) vērienīgā ES fondu projektā, kurā strādājošie iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci, palielināt konkurētspēju un veicināt produktivitāti,  sk. Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide.

 

 

Angļu valodas treniņgrupas mērķisir attīstīt un uzlabot sarunvalodu. Šādas nodarbības palīdz noņemt valodas barjeru, palīdz atbrīvoties un sākt runāt angliski mierīgi un pārliecināti.  Lasīt vairāk »

PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS speciālistu E-apmācība

Kursa norises laikus sk. kursu kalendārā.

Lasīt vairāk »

Pēc aptuveni četriem diskusiju gadiem Eiropas Savienības politiķi beidzot Lasīt vairāk »

Pretstresa vitamīni,  sk. www.labsserviss.lv konferences. Lasīt vairāk »

|Biznesa plāna izstrādes| apmācību programmas mērķis ir:  Lasīt vairāk »

Aicinām darba devējus ar NVA atbalstu sagatavot uzņēmumam nepieciešamos speciālistus! NVA veic bezdarbnieku apmācību atbilstoši uzņēmuma vajadzībām: 

Lasīt vairāk »

Piedāvājam valodu, mārketinga, u.c. kursus ar NVA kuponu metodi. Lasīt vairāk »

1. Īpaši svarīgi ir izprast, ka saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu par personas datiem ir uzskatāma jebkura informācija, kura sniedz norādi uz identificētu vai identificējamu personu. Lasīt vairāk »

12