*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - "Investēšana un tirdzniecība finanšu instrumentu tirgos (FX, Futures, Options, CFDS, Securities, Bonds u.c.)", "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Agita KALNIŅA

IZGLĪTĪBA

Latviešu valodas un literatūras un angļu valodas skolotāja, maģistrs, filoloģijas bakalaura grāds literatūrzinātnes apakšnozarē. Kvalifikācijas celšana Leonardo Da Vinci projektos. Apmeklējusi tādus kursus kā „Izglītība digitālajā laikmetā: tehnoloģiju izmantošana un mācīšanās procesa individualizēšana”, „Teaching English Learning Technologies for classroom e-vidē” u.c.

 

PIEREDZE –

20 gadu pieredze angļu valodas un latviešu valodas pasniegšanā. Darbojās kā svešvalodu metodiskās komisijas vadītāja, Leonardo da Vinči projektu koordinatore.