*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Paškontroles sistēma pārtikas uzņēmumā (HACCP)", "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Evija JASŪNA

– IZGLĪTĪBA –

LU, juriste.

– PIEREDZE –

Personāla vadītāja un juriste. Vairāk kā 13 gadu pieredze darbā ar klientiem konsultāciju sniegšanā juridiskos, kā arī nodokļu un muitas jautājumos. Sadarbojusies ar lielākajām slimnīcām (PSKUS, RAKUS, BKUS, TOS, RPNC, NRC, “Vaivari” u.c.) komerctiesību un kapitālsabiedrību pārvaldīšanas jomā.

7 darba gadus īpaši pievērsusies darba tiesību jautājumiem, pārstāv uzņēmumus, iestādes un privātpersonas tiesā. Ilgus gadus strādājusi valsts pārvaldē, īpaši specializējoties civildienesta un darba tiesību jautājumos.

Biedrības “Mediācija un ADR” biedre, biedrības “Socionika” valdes locekle. Pašreiz apgūst socioniku Kijevā, socionikas zinātniski pētnieciskajā institūtā.