*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - "Investēšana un tirdzniecība finanšu instrumentu tirgos (FX, Futures, Options, CFDS, Securities, Bonds u.c.)", "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Jolanta BALTIŅA

– IZGLĪTĪBA –

 Rīgas Pedagoģijas un vadības augstskolā iegūts sociālo zinātņu bakalaura grāds psiholoģijā un profesionālais maģistra grāds psiholoģijā ar kvalifikāciju psihologs.

– PIEREDZE –

Vairāku gadu darba pieredze jauniešu un pieaugušo apmācībā – Biznesa augstskolā “Turība”, Rīgas Purvciema amatu skolā, līdzdalība vairākos projektos. Paralēli tam ilgstoša darba pieredze kā psihologam – Atbalsta centrs bērniem un ģimenēm “Sirdsgaisma”, Salaspils 1.vidusskola, Jelgavas poliklīnika, kā arī darbība kā individuāli konsultējošam psihologam. Tuvākās tēmas – saskarsmes un emociju psiholoģija, organizāciju psiholoģija.