*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Paškontroles sistēma pārtikas uzņēmumā (HACCP)", "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Oļegs SOROKINS

– IZGLĪTĪBA –
 
Psihologs un diplomēts koučs (Life coaching, dip.LC), ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā (Master of Business Administration).
 
– PIEREDZE –
 
Vairāk kā 9 gadus vada profesionālās apmācības un personības izaugsmes grupas. Izstrādātas programmas līderismā, komandas saliedēšanas, motivācijas, B2B pārdošanas, publiskās runas, veiksmīgas komunikācijas, izdegšanas profilakses un stresa menedžmenta treniņiem.
Individuālās biznesa un psiholoģiskās konsultācijas, koučings (process, kurā individuālais treneris jeb koučs palīdz sasniegt privātos un biznesa mērķus).
Pieredze darbā sociālajās programmās – sociālās adaptācijas un integrācijas grupa bijušajiem ieslodzītajiem, darbs ar ģimenēm SOS ciematos (grupās un individuāli). Izstrādātas programmas mācību iestāžu vadītājiem.
 
Pasniedzējam raksturīgā koncepcija treniņos un konsultācijās – katrs gadījums ir īpašs. Programmas rūpīgi tiek piemērotas konkrētajai auditorijai un mērķiem, izvērtējot, vai tie saskan ar klienta aktuālajām vajadzībām.