*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Paškontroles sistēma pārtikas uzņēmumā (HACCP)", "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Renārs ZELČS

– IZGLĪTĪBA –

DU, ekonomikas doktorants, pētniecības virziens – finanšu tirgi. Datorzinātņu maģistra grāds. Iegūta inženiera specialitāte Polockas Valsts Universitātē (Baltkrievija).

– PIEREDZE –

Ievērojama praktiskā pieredze darbā finanšu tirgos, tirgojot vērtspapīrus Rīgas un Ņujorkas fondu biržās. Rakstu sērijas par finanšu tirgiem un investēšanu autors dažādos medijos, piem.:

Daudzu gadu pieredze lektora amatā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā un Daugavpils Universitātē. Lasa lekciju kursus “Finanšu tirgi” un “Investīcijas”.