*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - "Investēšana un tirdzniecība finanšu instrumentu tirgos (FX, Futures, Options, CFDS, Securities, Bonds u.c.)", "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Renārs ZELČS

– IZGLĪTĪBA –

DU, ekonomikas doktorants, pētniecības virziens – finanšu tirgi. Datorzinātņu maģistra grāds. Iegūta inženiera specialitāte Polockas Valsts Universitātē (Baltkrievija).

– PIEREDZE –

Ievērojama praktiskā pieredze darbā finanšu tirgos, tirgojot vērtspapīrus Rīgas un Ņujorkas fondu biržās. Rakstu sērijas par finanšu tirgiem un investēšanu autors dažādos medijos, piem.:

Daudzu gadu pieredze lektora amatā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā un Daugavpils Universitātē. Lasa lekciju kursus “Finanšu tirgi” un “Investīcijas”.