*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Paškontroles sistēma pārtikas uzņēmumā (HACCP)", "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

Adventes vainagu rotāšanas meistarklase

Stundu skaits: 4

Pieteikties

Adventes vainagu rotāšanas meistarklase

Radi savu unikālo Adventes vainagu, piedalies Adventes vainagu rotāšanas meistarklasē vienatnē vai arī padari to par aizraujošu un saliedējošu pasākumu visai ģimenei. Piesakies laikus.

 

Meistarklasē ietilpst:

Adventes vainaga rotāšanas meistarklase, kur visiem tiek iedoti vainagi, rotājumi un palīgmateriāli, un katrs uztaisa savu unikālu vainagu.

Meistardarbnīcas laikā katrs izgatavos savu unikālo Adventes vainagu, kas rotās māju vai kļūs par lielisku dāvanu tuviniekiem.

Tiks nodrošināti visi nepieciešamie materiāli Adventes vainaga izgatavošanai: pats vainags, dažādu krāsu bumbas, čiekuri un citi rotājumi (sveces, brieži u.c. materiāli pēc izvēles uz meistarklasi katram dalībniekam jāpaņem pašam savi).