*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Paškontroles sistēma pārtikas uzņēmumā (HACCP)", "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***

 JAUTĀJUMI UN ATBILDES

     Šajā mājas lapas sadaļā Jūs varat iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem (faq) un atbildēm uz tiem. Noteikti gaidām arī Jūsu jautājumus un ierosinājumus. Zvaniet mums pa tālruņiem 67432343 (Lattelecom), 27766277 (Bite), 28343388 (LMT), 27030327 (Tele2), rakstiet uz mūsu e-pasta adresi info@dialogs-ab.lv vai sūtiet savas vēstules pa pastu uz adresi Rīga, Akadēmijas laukums 1-1, LV-1050! Jūsu ierosinājumi, uzdotie jautājumi un komentāri palīdzēs mums darbā. 

 
 
      Kā notiek svešvalodu apmācība? Kādas mācību metodes jūs pielietojat?
Pirmkārt Jums būs jāizpilda tests, lai noteiktu Jūsu zināšanu līmeni. Dažādu zināšanu līmeņu apmācība notiek atšķirīgi. Mācību stundas tiek sadalītas tā, lai Jūs apgūtu ne tikai sarunas valodu, bet arī gramatiku. Jā, jā! Arī gramatika ir jāmācās! Mācīsimies vārdiņus, mācīsimies pareizi veidot teikumus, sāksim ar vienkāršiem teikumiem un pakāpeniski pāriesim uz daudz sarežģītāku teikumu veidošanu. Stundās klausīsimies ierakstus, skatīsimies filmas, runāsim savā starpā, gatavosim mājas darbus, rakstīsim vēstules.
 
Cik ilgā laikā var apgūt valodu līdz sarunvalodas līmenim?
Katram cilvēkam šis laiks var būt atšķirīgs, bet lai to padarītu īsāku- cilvēkam papildus jālasa, jāskatās filmas, jāklausās radio izvēlētajā valodā. Taču prakse rāda, ka pieaugušam cilvēkam, kurš izvēlēto svešvalodu nav mācījies skolā, vajag apmēram 4 mēnešu kursu mūsu skolā, lai varētu runāt sākotnējā sarunvalodas līmenī (līmenis Intermediate).
 
Vai ir iespējams apmaksu par kursiem veikt pa daļām? Kāda ir kursu apmaksas kārtība?
Mēs vienmēr nākam pretī savam klientam, tāpēc ir iespējams vienoties par apmaksas termiņiem.
 
Cik bieži notiek jaunu grupu veidošana?
Jaunu grupu veidošana notiek katru mēnesi, bet pastāv arī iespēja pievienoties jau esošajai grupai. Tas ir iespējams, ja ir brīvas vietas, apmācības ir sākušās nesen. Šai gadījumā, ja būs nepieciešams papildināt Jūsu zināšanas, pasniedzējs ar Jums strādās bez maksas pirms vai pēc nodarbības.
 
Kāpēc tieši mūsu skola?
Katram cilvēkam ir izvēles iespējas. Mūsu piedāvātā apmācību metodika ir efektīva, tā ir pārbaudīta praksē un lieliski darbojas. Mūsu pasniedzēji ir ar pieredzi, progresīvi, pretimnākoši un galvenais, viņiem patīk darbs kuru viņi dara. Pie mums Jūs iegūsiet teicamas zināšanas par saprātīgu cenu.

 


 Jautājumi par kuponu apmācībām

 
Kad paredzētas apmācības?
Mācības sāksies ne vēlāk kā mēneša laikā pēc kupona aizpildīšanas. Par konkrēto mācību uzsākšanas datumu Jūs informēs mūsu mācību centra pārstāvis klātienē, aizpildot Jūsu iesniegto kuponu. Šim datumam tuvojoties gan mūsu darbinieks, gan NVA pārstāvji ar Jums sazvanīsies. Pirms mācību uzsākšanas ar Jums tiks noslēgts Līgums.
 
Kādos laikos notiks apmācības?
Apmācības notiek laikā no plkst. 8:00 līdz 18:00, atkarībā no tā kādā grupā Jūs esat un kādu mācību programmu apgūsiet. Valodu un datorzinību apmācības notiek 4 akademiskās stundas dienā (3 astronomiskās); pārējo apmācību programmu mācību laiks ir 8 akadēmiskās (6 astronomiskās) stundas dienā. Par konkrēto mācību laiku Jums tiks paziņots papildus.
 
Vai man, nākot uz mācībām, ir jāņem līdzi klades, piezīmju bloki, pildspalvas, zīmuļi u.tml. lietas?
Nē, nekas tāds nav vajadzīgs.Mēs Jūs nodrošināsim ar nepieciešamajiem rakstāmpiederumiem. Valodu apmācībām Jūs saņemsiet mācību grāmatas un darba burtnīcas. Citās mācību programmās mēs Jūs nodrošināsim ar izdales materiāliem (kuros ir paredzētas vietas piezīmju izdarīšanai) un/vai kladēm, burtnīcām u.t.t.
 
Vai es varu izvēlēties apmācību laiku?
Daļēji. Viss ir atkarīgs no konkrētās apmācību programmas un kopējo dalībnieku skaitu grupā. Mēs noteikti uzklausīsim Jūsu vēlmes un centīsimies atrast optimālo apmācību laiku.
 
Kā tiek organizēti apmācību laiki?
Visbiežāk tie tiek sadalīti sekojoši:
Valodu apmācībām un datorzinībām:
8.00-11.00
vai
9.00-12.00
vai
12.00-15.00
vai
15.00-18.00
 
Pārējās mācību programmās:
8.00-14.00
vai
9.00-15.00
vai
12.00-18.00
 
Ko es saņemšu pabeidzot apmācības?
Zināšanas, ko dokumentāli apliecinās mūsu mācību centra izsniegtā apliecība!
 
Kā ir ar stipendijām, zinu ka tās tiks maksātas?
Jā, Jums mācību kursa laikā tiks maksāta stipendija, kuru ieskaitīs Jūsu bankas kontā. Stipendijas apmērs ir 5EUR par apmācību dienu (4 vai 8 akadēmiskās stundas). Stipendiju mēs pārskaitīsim Jums līdz nākošā mēneša 15. datumam par iepriekšējo mēnesi.
 
Ja man mācību laikā ir kādi jautājumi, neskaidrības, varbūt arī sūdzības, kam es varu zvanīt?
Visus jautājumus, aizrādījumus, priekšlikumus Jūs varēsies uzdot, noskaidrot, izrunāt ar  apmācību projekta vadītāju. Jūs varat zvanīt arī uz šajā mājaslapā norādītajiem tālruņu numuriem, sūtīt e-pastus uz norādīto e-pasta adresi.