*** Sveicināti SIA "DIALOGS AB" Mācību centrs mājas lapā! Piesakies uz šī brīža aktuālākajiem kursiem un semināriem - “Angļu valoda (ar un bez priekšzināšanām)”, "Paškontroles sistēma pārtikas uzņēmumā (HACCP)", "PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA", "Datorzinības (ar un bez priekšzināšanām)", "Loģistikas darbinieks", "Projektu vadība", "Mazā biznesa organizēšana" - zvani 27766277 *** *** Kompetenti un sertificēti DARBA AIZSARDZĪBAS pakalpojumi - zvani 29516000 ***


 KURSI BEZDARBNIEKIEM AR NVA KUPONU*


  LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF_RGB png krasains

 

Papildus informāciju sk. šeit

BEZMAKSAS KURSI BEZDARBNIEKIEM AR NVA KUPONU*

Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) SIA „Dialogs AB” Mācību centrs piedāvā bezdarbniekiem un darba meklētājiem, kuri ir saņēmuši NVA apmācību kuponu, iespēju papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās zināšanas un prasmes.

NVA organizētā apmācība ir bezmaksas, apmācību laikā NVA nodrošina bezdarbniekiem un darba meklētājiem stipendiju 5.00EUR par mācību dienu.

SIA „Dialogs AB” Mācību centrs piedāvā pārbaudītu kvalitāti, pieredzējušus pasniedzējus, atbilstošus mācību materiālus (grāmatas un darba burtnīcas), ērtas apmācību vietas, profesionālu šādu kursu organizēšanas pieredzi un labas atsauksmes.

Izmantojiet iespēju un apmeklējiet kursus, lai iegūtu ne tikai jaunas zināšanas, bet arī labus draugus un idejas nākotnei!

SIA „Dialogs AB” Mācību centrs

*Detalizēta informācija par NVA kupona saņemšanas nosacījumiem un kārtību ir pieejama NVA mājas lapā www.nva.gov.lv


 Kontaktiem-saziņai: tālruņi 28343388 (LMT), 27030327 (Tele2), 27766277 (Bite), 67432343 (Lattelecom)


 NVA  informatīvo dienu video prezentācija: